Ортопедична стоматологія

ortopediya стомПрактично неможливо собі уявити комфортне життя без зубів. Повноцінний ряд здорових зубів - це красиво і функціонально. Красиво, бо людина отримує можливість радувати себе та оточуючих світлою посмішкою, спілкуватися з цікавими людьми, не відчуваючи комплексів щодо своєї зовнішності. Функціонально, оскільки зуби беруть безпосередню участь у процесах травлення, утворення слів при розмові.

З віком старіють не тільки люди, але і їх зуби. Поступово ця тенденція до руйнування зубів від старості посилюється і набирає обертів. Прикладання додаткових сил для жування і пережовування їжі також впливає на стан зубів.
У багатьох випадках, коли такі пацієнти звертаються до стоматолога, їм може бути рекомендовано вдатися до відновної (реконструктивної) стоматології для підтримки нормальних функцій зубів. На щастя, зараз є зручні варіанти для заміни втрачених зубів. Новітні технологічні розробки дозволили створювати зубні протези, що відрізняються максимальною функціональністю і естетичною привабливістю.

Коронки є відмінним рішенням при більшості випадків, які призвели до серйозного пошкодження зуба.
Існує кілька видів матеріалів, з яких виробляють коронки для зубів. Найбільш добре себе зарекомендували  металокерамічних коронки, які естетично не відрізняються від рідних зубів і відновлюють повною мірою жувальні здібності. Після установки коронок - Ви зможете вести звичний спосіб життя. 

Нерідко на прийом до стоматолога приходять пацієнти, у яких відразу декілька зубів або зруйновані взагалі, або відсутні повністю. У таких випадках повне протезування зубів вирішує вже не стільки естетичну проблему, скільки проблему відновлення найважливішою функції. В даному випадку термінове протезування зубів дозволить забезпечити стабільність і форму прикусу, а також вбереже зуби, що залишилися від подальшого руйнування.

На жаль, багато пацієнтів відкладає візит до стоматолога-ортопеда, так як протезування зубів  і ціни на нього здаються занадто високими. У результаті набагато швидше руйнуються природні зуби, що залишились, відбувається деформування прикусу і щелепи, через неякісне пережовування їжі розвиваються хвороби шлунково-кишкового тракту і т. Д. Таким чином, людина може нажити собі масу проблем, в той час як можна було обійтись  своєчасним протезуванням зубів. Тому піклуйтесь про свої зуби вчасно!