Дитяча стоматологія

detskaya stomatologiya

Чому важливо уважно слідкувати за молочними зубами? Адже патологічні процеси в молочних зубах — це:

  • хронічне джерело інфекцій в ротовій порожнині;
  • ризик зниження імунітету;
  • можливість виникнення різноманітних захворювань, в тому числі шлунково-кишкового тракту;
  • порушення формування прорізування постійних зубів.

Програма догляду передбачає профілактику, лікування та контроль за дитиною протягом усього періоду від прорізування зубів до завершення формування зубощелепної системи.

Питань у батьків виникає завжди багато:

  • Чи потрібно лікувати молочні зубки?
  • Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?
  • Що робити з короткою вуздечкою?

Професійну допомогу з даних питань можуть надати фахівці Центру стоматології «Медея». Можете бути спокійні, Ви знайшли, кому можна довірити найцінніше - здоров'я Ваших дітей! Переступивши поріг нашого центру, Ви з дитиною поринете в атмосферу турботи і уваги. Підхід до обстеження та лікування дитини істотно відрізняється від підходу до дорослих. Лікарю потрібно бути в багато разів старанніше, терплячіший і дбайливіше. Дитині у цікавій, ігровій формі допоможуть пройти потрібне обстеження і приступити до лікування. Лікування зубів проводиться без стресу і болю - все те, що так раніше лякало нас самих, коли ми були самі маленькими - залишилося в минулому.

Лікування у нас буде приносити тільки позитивні емоції як дітям, так і їх батькам. Грамотні фахівці, сучасні методи діагностики та лікування - все це є запорукою довіри між лікарем і маленьким пацієнтом, яке збережеться на довгі роки.

Крім лікування дитини, ми особливу увагу приділяємо роботі з батьками. Культура догляду за зубами, утримання їх красивими і здоровими закладається в ранньому дитинстві, починаючи з перших відвідувань стоматолога.
Батьки дитини у нас можуть навчитися правильно підходити до питань догляду за порожниною рота дитини і зможуть надалі навчити її основним навичкам чищення зубів і правилам гігієни. А профілактика і гігієна – запорука здоров’я зубів Ваших дітей.