Відбілювання

выдбылюванняПосмішка людини - це одне з перших вражень при спілкуванні або зустрічі. Ваша посмішка важлива і для Вас і для оточуючих. Коли у Вас здорові зуби - Ви відчуваєте себе впевненіше і комфортніше.

Більшість людей намагаються прибрати жовтизну зубів в домашніх умовах. Для цього вони використовують спеціальні пасти, користуються народними методами і проводять спеціальні процедури. Знайте, що якщо Вам дійсно потрібна ефективна методика , необхідно звернутися до кваліфікованого лікаря-стоматолога. Однією з послуг в Центрі стоматології «Медея» є професійна чистка та відбілювання зубів. Процедура відбілювання може бути застосована як для верхніх зубів, так і для нижніх.

Відбілювання зубів успішно застосовується при змінених в кольорі зубах, після вживання тютюну, при старінні зубів, після надмірного вживання кави і чаю, різних дефектах. Іноді для відновлення білизни зубів можуть застосовуватися коронки, але цей метод є вже "останньою інстанцією". Перш за все рекомендуємо Вам спочатку провести професійне гігієнічне чищення зубів ультразвуком та содоструйним апаратом. Фахівці видалять з емалі зубів камінь, наліт, харчові пігменти і інші частинки, які заважають зубам нормально функціонувати і створюють сприятливі умови для розмноження шкідливих бактерій. Цих процедур вистачає для освітлення зубів на 1-2 тона, але якщо ваші зуби мають темний або сірий відтінки, то можливо зробити професійне лазерне відбілювання зубів в Центрі стоматології «Медея».

Зробіть Вашу посмішку красивою разом з нами!