Послуги

detskaya stomatologiya

Чому важливо уважно слідкувати за молочними зубами? Адже патологічні процеси в молочних зубах — це:

 • хронічне джерело інфекцій в ротовій порожнині;
 • ризик зниження імунітету;
 • можливість виникнення різноманітних захворювань, в тому числі шлунково-кишкового тракту;
 • порушення формування прорізування постійних зубів.

Програма догляду передбачає профілактику, лікування та контроль за дитиною протягом усього періоду від прорізування зубів до завершення формування зубощелепної системи.

Питань у батьків виникає завжди багато:

 • Чи потрібно лікувати молочні зубки?
 • Що робити, якщо дитина боїться стоматолога?
 • Що робити з короткою вуздечкою?

Професійну допомогу з даних питань можуть надати фахівці Центру стоматології «Медея». Можете бути спокійні, Ви знайшли, кому можна довірити найцінніше - здоров'я Ваших дітей! Переступивши поріг нашого центру, Ви з дитиною поринете в атмосферу турботи і уваги. Підхід до обстеження та лікування дитини істотно відрізняється від підходу до дорослих. Лікарю потрібно бути в багато разів старанніше, терплячіший і дбайливіше. Дитині у цікавій, ігровій формі допоможуть пройти потрібне обстеження і приступити до лікування. Лікування зубів проводиться без стресу і болю - все те, що так раніше лякало нас самих, коли ми були самі маленькими - залишилося в минулому.

Лікування у нас буде приносити тільки позитивні емоції як дітям, так і їх батькам. Грамотні фахівці, сучасні методи діагностики та лікування - все це є запорукою довіри між лікарем і маленьким пацієнтом, яке збережеться на довгі роки.

Крім лікування дитини, ми особливу увагу приділяємо роботі з батьками. Культура догляду за зубами, утримання їх красивими і здоровими закладається в ранньому дитинстві, починаючи з перших відвідувань стоматолога.
Батьки дитини у нас можуть навчитися правильно підходити до питань догляду за порожниною рота дитини і зможуть надалі навчити її основним навичкам чищення зубів і правилам гігієни. А профілактика і гігієна – запорука здоров’я зубів Ваших дітей.

рентгенЯкісна діагностика захворювання - запорука успішного лікування. У центрі стоматології «Медея» лікарі чітко визначають, коли потрібно скористатися рентген-апаратом, а коли в цьому немає необхідності.

Рентгенограми - це цінний діагностичний ресурс, який надає стоматологу можливість зазирнути всередину ротової порожнини і її частин, які не видно при звичайному огляді.

Рентгенограми дозволяють визначити наявність порожнин в зубах, оцінити рівень і стан кісткової тканини, а також використовують для вивчення стану пульпи і коренів зуба. Стоматологічні рентгенограми надають необхідну інформацію лікарю для прийняття рішень з методом лікування і підтримки здоров'я порожнини рота своїх пацієнтів. Крім того у сучасних рентген-апаратах кількість випромінювання настільки мале, що практично не представляє небезпеки для здоров'я пацієнтів.

lazernaya stomatologiyУ всьому світі стоматологи намагаються завжди йти в ногу з часом. У нашому Центрі лікарями використовуються передові технології лазерної медицини. Використовуючи діодний стоматологічний лазер, стоматолог може проводити лікарські маніпуляції більш швидко та без ускладнень.

Лазер легко коагулює м'які тканини, будь-які маніпуляції проводяться більш безкровно і менш клопітно для пацієнта. Ефективність і точність роботи лазером сама по собі дуже висока і тільки зростає від маніпуляційних навичок наших лікарів, які мають всі необхідні знання та вміння для надання допомоги пацієнтові.

Застосування лазера при лікуванні пародонтологічних захворювань знищує бактерії, що провокують захворювання, і здійснює біостимуляцію пародонтальних кишень.

Процес загоєння після лазерних процедур проходить значно швидше і без набряків, ускладнень і рубців.

За допомогою лазерної системи можна проводити:

 • лазерну обробку і стерилізацію каналів кореня зуба;
 • лазерне лікування пародонтиту методом ФДТ (фотодинамічна терапія);
 • лазерний кюретаж пародонтальних кишень;
 • лазерну стерилізацію лунки після видалення зуба;
 • лазерну корекцію і коагуляцію ясен;
 • розтин абсцесу;
 • лазерне лікування герпесу, афт і стоматиту;
 • лазерні розрізи при перикоронарита, периоститах і висічення капюшона;
 • лазерну пластику вуздечки;
 • лазерне подовження коронки зуба;
 • розкриття ясенної борозенки перед зняттям відбитка (зліпка);
 • усунення гіперестезії (гіперчутливості) зубів;
 • лазерне відбілювання зубів та ін.

Переваги лазерної медицини вже оцінили у всьому світі. Тепер ці технології доступні для Вас в Центрі стоматології «Медея».

гигиена порожнини ротаЯк відомо, будь-які хвороби краще не лікувати, а запобігати їм. Для зубів ця істина має особливе значення, адже зуб – один з органів  людського організму, який не здатний самовідновлюватися. Ось чому варто знати більше про гігієнічну профілактику зубних захворювань - тоді знати про самі захворювання Вам доведеться значно менше.

Гігієна і профілактика зубів - дві найважливіші умови попередження захворювань порожнини рота, карієсу і пародонтиту. Найбільш простими гігієнічними засобами по догляду за ротовою порожниною є зубна щітка і паста, відомі всім. Менш поширеним в нашій країні є флосс, або зубна нитка для очищення від нальоту проміжків між зубами, недоступних щітці. Не забувайте кожні півроку відвідувати кабінет стоматолога - і ваші зуби завжди будуть сяяти чистотою і білизною. Також важливу роль в профілактиці стоматологічних захворювань відіграє правильне харчування.

Запорукою здорових зубів і ясен є дотримання правил гігієни ротової порожнини. На практиці доведено, що навіть не кожна доросла людина вміє правильно організувати догляд за зубами. А ті, хто знає як правильно це робити, можуть цими правилами нехтувати.

Завдяки використанню сучасного обладнання та використанню інноваційних методик лікарями Центру стоматології «Медея» здійснюється діагностика та профілактика захворювань зубів і ротової порожнини ефективно і швидко. У нашому центрі професійну гігієну ротової порожнини і видалення відкладень на зубах проведуть у відповідності з усіма вимогами сучасної стоматології.

З поверхні зубів вам професійно видалять зубні відкладення, камінь, мікробні бляшки і м'який наліт. Крім цього, після обстеження лікар може призначити необхідне лікування, дати поради щодо вибору зубної пасти та гігієни порожнини рота в загальному. Наші фахівці ефективно здійснюють профілактичні процедури, мають можливість своєчасно виявити і провести лікування  пародонтиту.

Правильна гігієна вкрай важлива для здоров'я наших зубів і слизової, оскільки за статистикою люди старше 35 років втрачають більше зубів через захворювань ясен, ніж через карієс. Найбільш дієвий і простий спосіб запобігання захворювань пародонту - це ретельна правильне чищення зубів зубною щіткою і флосом (зубною ниткою).

Дотримуйтесь правил догляду за зубами і обов’язково звертайтесь до стоматолога для проведення професійної  гігієгічної чистки зубів!

диагностикаЛікарі Центру стоматології «Медея» дуже відповідально підходять до лікування своїх пацієнтів. Тому, первинна консультація – обов’язкова процедура перед початком будь-якого виду лікування.

Своєчасне лікування зубів - допоможе вам вирішити багато естетичних та психологічних проблем. Завдяки кваліфікованому лікарю-стоматологу, кожен пацієнт може отримати повну діагностику ротової порожнини і якісне лікування. Найчастіше, повний огляд пацієнта закінчується виявленням не тільки карієсу або пульпіту, але і наявністю інших захворювань порожнини рота. Для кожного пацієнта проводиться ретельне обстеження та планування лікування. Але важливо, щоб зуби були не лише гарними, але й добре виконували разом із щелепами свою роботу. Тобто важливою є функціональна повноцінність зубо-щелепної системи. Недарма ж у народі кажуть: «Перш ніж будувати дім - подумай про надійний фундамент». Стоматологи нашого Центру зацікавлені в збереженні Вашого здоров’я.

Page 1 of 2