Дентальна косметика

дентал на косметикаКожен з нас хоче мати красиві та здорові зуби, але це неможливо без своєчасного догляду за ротовою порожниною.

Давно відомо, що профілактика — завжди краще ніж лікування. Тому всіх пацієнтів нашого Центру навчають правильному догляду за ротовою порожниною та підбирають найефективніші засоби особистої гігієни, враховуючи вік, стан стоматологічного здоров’я та особливості майбутнього лікування зубів.

Безпосередній догляд за порожниною рота і зубами є основною складовою профілактики захворювань зубів. Головне завдання полягає в очищенні порожнини рота від залишків їжі для підтримки органів порожнини рота у здоровому стані. Профілактика доповнює природні процеси самоочищення: пережовування їжі і слиновиділення.

Навчання догляду за зубами та ротовою порожниною потрібно починати з 2,5–3-річного віку, показуючи дитині, як правильно користуватися засобами догляду за зубами, до яких відносяться: полоскання порожнини рота після їжі, чищення зубів за допомогою зубної щітки, зубочистки, зубних ниток і жувальної гумки.

В Центрі стоматології «Медея» ми навчимо Вас правильному догляду за порожниною рота і підберемо для Вас засоби особистої гігієни. Ми допоможемо зберегти Ваші зуби здоровими!