Гігієна порожнини рота

гигиена порожнини ротаЯк відомо, будь-які хвороби краще не лікувати, а запобігати їм. Для зубів ця істина має особливе значення, адже зуб – один з органів  людського організму, який не здатний самовідновлюватися. Ось чому варто знати більше про гігієнічну профілактику зубних захворювань - тоді знати про самі захворювання Вам доведеться значно менше.

Гігієна і профілактика зубів - дві найважливіші умови попередження захворювань порожнини рота, карієсу і пародонтиту. Найбільш простими гігієнічними засобами по догляду за ротовою порожниною є зубна щітка і паста, відомі всім. Менш поширеним в нашій країні є флосс, або зубна нитка для очищення від нальоту проміжків між зубами, недоступних щітці. Не забувайте кожні півроку відвідувати кабінет стоматолога - і ваші зуби завжди будуть сяяти чистотою і білизною. Також важливу роль в профілактиці стоматологічних захворювань відіграє правильне харчування.

Запорукою здорових зубів і ясен є дотримання правил гігієни ротової порожнини. На практиці доведено, що навіть не кожна доросла людина вміє правильно організувати догляд за зубами. А ті, хто знає як правильно це робити, можуть цими правилами нехтувати.

Завдяки використанню сучасного обладнання та використанню інноваційних методик лікарями Центру стоматології «Медея» здійснюється діагностика та профілактика захворювань зубів і ротової порожнини ефективно і швидко. У нашому центрі професійну гігієну ротової порожнини і видалення відкладень на зубах проведуть у відповідності з усіма вимогами сучасної стоматології.

З поверхні зубів вам професійно видалять зубні відкладення, камінь, мікробні бляшки і м'який наліт. Крім цього, після обстеження лікар може призначити необхідне лікування, дати поради щодо вибору зубної пасти та гігієни порожнини рота в загальному. Наші фахівці ефективно здійснюють профілактичні процедури, мають можливість своєчасно виявити і провести лікування  пародонтиту.

Правильна гігієна вкрай важлива для здоров'я наших зубів і слизової, оскільки за статистикою люди старше 35 років втрачають більше зубів через захворювань ясен, ніж через карієс. Найбільш дієвий і простий спосіб запобігання захворювань пародонту - це ретельна правильне чищення зубів зубною щіткою і флосом (зубною ниткою).

Дотримуйтесь правил догляду за зубами і обов’язково звертайтесь до стоматолога для проведення професійної  гігієгічної чистки зубів!