Терапевтична стоматологія

терапевтична стомКарієс - особлива проблема, з якою зіткнулися приблизно 96% населення Землі. Цим захворювання страждає практично кожен житель в нашій країні. Природно, чим раніше буде виявлено захворювання і почнеться лікування, тим буде краще. На жаль, ще залишається серед людей застарілий стереотип, що відвідування стоматолога неодмінно має супроводжуватися болем та іншими неприємними відчуттями. Ось і відкладається на невизначений період часу похід в клініку, а зуб тим часом руйнується. Ми готові розвінчати міф про болючість стоматологічних маніпуляцій.

Всі пацієнти нашого центру можуть переконалися в тому, що стоматологія може бути комфортною і безболісною, якісної та ефективної. Ми практикуємо лікування зубів із застосуванням сучасних препаратів та технологій. Останні дослідження вчених в області фізіології людини показали, що виключення моменту страху, болю і дискомфорту в процесі лікування робить одужання пацієнта більш ефективним і скорочує період реабілітації.

Лікування зубів для нас як мистецтво! Ми любимо робити свою роботу якісно і з душею. Всі процедури в нашій клініці будуть для Вас комфортними - без болю і стресу.

Якщо у Вас буде виявлений карієс, Ми вилікуємо зуб , запобігаючи подальшому розвитку захворювання і ускладнень. Адже не дарма кажуть, що легше запобігти хворобі, ніж лікувати її.

Практично всі світові стоматологічні асоціації рекомендують відвідувати стоматолога для регулярного огляду не рідше 2 разів на рік. Це допомагає ранньому виявленню та лікуванню багатьох захворювань зубів і ротової порожнини. Завдяки наявності першокласних фахівців і сучасного діагностичного обладнання - ми зможемо виявити і запобігти більшості проблем з Вашими зубами ще на початковій стадії розвитку.

Карієс, який не був проліковано вчасно, призводить до таких ускладнень як пульпіт і періодонтит - захворювання, при яких необхідно лікувати кореневі канали.

Лікування кореневого каналу є найбільш часто виконуваної стоматологічної процедурою.

Від якісно проведеного ендодонтичного лікування залежить термін служби рідного зуба, а це складний, відповідальний, багатоетапний процес, який включає: анестезію, видалення пульпи (нерва) зуба, ретельну обробку та пломбування кореневого каналу.

Лікування кореневих каналів успішно приблизно в 98% випадків.

Лікарі нашого Центру мають достатньо досвіду в ендодонтичній практиці, використовуючи в роботі сучасне діагностичне обладнання та якісні стоматологічні матеріали.

Для більш якісного розуміння процедури рекомендуємо прочитати рекомендації пацієнтам після ендодонтичного лікування.

Рекомендації після ендодонтичного лікування

  1. Ендодонтичне лікування частіше проводиться під знеболенням. Блокується лише больове відчуття, залишаючи тактильне. Після закінчення цього періоду може з’явитися відчуття незручності та тиску в ділянці лікованого зуба. Якщо біль значний, необхідно про це повідомити свого лікуючого лікаря і прийняти знеболюючі препарати.
  2. Якщо кореневі канали залишені відкритими, є гнійне виділення, рекомендується полоскати порожнину рота теплим гіпертонічним розчином. 
  3. Під час вживання їжі в порожнину рота вкладають невелику ватну кульку, потім її треба витягти добре прополоскати порожнину рота.
  4. Після пломбування каналу протягом декількох діб можливі неприємні відчуття в ділянці лікованого зуба. Це пов’язано з біологічною реакцією організму на наявність пломбувального матеріалу в каналі зуба, а також рівнем інфікованості оточуючих корінь тканин.
  5. Після пломбування каналу зуб покривають тимчасовою пломбою.
  6. Рекомендують не вживати їжу або пити протягом перших годин після лікування та зменшити жувальне навантаження на ліковану сторону.
  7. Перед та після ендодонтичного лікування необхідно проводити рентгенологічне дослідження довжини кореня зуба та якості пломбування каналу. Необхідно дотримуватись графіка, складеного лікарем, і вчасно проводити рентгенологічний контроль лікованого зуба.

Своєчасний огляд у стоматолога, гігієнічні процедури і правильна щоденна чистка - допоможуть Вам зберегти Ваші зуби здоровими.